ConceptHero zmienia się w… Heroes. Agencję dla firm z DUŻYMI pomysłami

Odważni, nastawieni na rozwój, efektywni. Z jasno określoną strategią marki i nowym brandingiem, mocniej pokazujemy nas światu. Z ConceptHero zmieniliśmy się w Heroes! Mamy konkretne wartości i obrane cele oraz niezmiennie ogromną chęć sięgania po więcej! Stoimy w obronie dobrych produktów i usług, a dzięki przemyślanym działaniom marketingowym pokazujemy je światu.

Cel: branding oddający DNA agencji

Silna kultura organizacyjna od zawsze cechowała naszą agencję – wiedzą to nasze bohaterki i bohaterowi, a także klienci. Wraz ze wzrostem agencji postanowiliśmy jednak zdecydowanie bardziej podkreślić ten fakt i pokazać go również na zewnątrz. Tak, aby każdy, kto ma styk z marką, nie miał wątpliwości z czym mu się ona kojarzy.

Odświeżony wizerunek i zupełnie nowy branding opiera się na nowej strategii agencji Heroes, w ramach której powstały również nasza misja oraz wizja. 

Zadanie: marketing dla firm z DUŻYMI pomysłami 

Dzięki nowej strategii jesteśmy jeszcze bardziej świadomi, komu chcemy pomagać oraz w którym kierunku agencja Heroes będzie się rozwijać.

W Heroes wiemy, jak skutecznie wesprzeć Twoją markę dzięki możliwościom marketingu cyfrowego. Rozumiemy bolączki przedsiębiorców, którzy rozwijają swoje firmy oraz potrafimy je rozwiązać dzięki bohaterskiej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu.

Kierujemy się wartościami, dzięki którym tworzymy zgrany zespół i potrafimy zgodnie działać dla efektywnego marketingu naszych klientów.

Marketing dla firm z DUŻYMI pomysłami to nowe hasło Heroes, które odzwierciedla filozofię współpracy naszej agencji z klientami. W Heroes pracujemy z firmami, które mają świetne pomysły. Takie, w które wierzymy i które chcemy wspierać, tworząc i realizując efektywne działania marketingowe. Zwiększać zasięg, rozpoznawalność oraz sprzedaż. Jesteśmy otwarci na niestandardowe i niszowe branże, traktujemy je jako świetne wyzwania, które dają pole do wykorzystania naszego strategicznego podejścia, jak i kreatywności. 

liczby 1 1

Wynik: Heroes

Od nazwy przez wybór fontu i kolorystykę aż po Key Visual – nowy branding Heroes oddaje w 100% założenia strategiczne:  jesteśmy silną i odważną marką, a jedną z naszych głównych wartości jest „osiąganie”, jak na bohaterów przystało. Font, zastosowany w nowym logo Heroes i specjalne rozcięcie liter oraz ich przesunięcia podkreślają dynamizm i działanie.

Wraz ze zmianą nazwy agencji, zmieniły się również nazwy stanowisk naszych pracowników, spójne z całym brandem. Od teraz klientów agencji Heroes obsługują: Client Hero, Performance Hero, Content Hero, Strategy Hero i Social Media Hero. 

heroes rebranding bohaterowie1v2
heroes rebranding bohaterowie2v2

Wspólnie osiągamy śmiało postawione cele i cały czas chcemy sięgać po więcej. Dzielimy się naszą wiedzą, dlatego zapraszamy do śledzenia naszych agencyjnych mediów społecznościowych: Facebook, Instagram, LinkedIn.

Od dzisiaj jesteśmy Heroes –  postaw nam marketingowe wyzwanie i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Za pracę nad rebrandingiem odpowiadają:

Karolina Kleta – Strategy Hero

Filip Król – Graphic Designer 

Przewiń do góry